Przewodnicy Wysokogórscy

Stefan Stefański

Stefan Stefański jest wspinaczem i speleologiem, narciarzem wysokogórskim oraz uczestnikiem rajdów przygodowych i maratonów górskich. Doświadczenie zdobywał w ciągu ostatnich 20 lat intensywnie wspinając się w górach m.in. pólnocną ścianą Matterhornu, ścianą El Capitan, eksplorując najglębszą jaskinię Polski – Wielką Śnieżną, odwiedzając najglębsze jaskinie alpejskie, pokonując klasyczne trasy skiturowe w alpejskich masywach Mont Blanc, Stubai, Orthler mi.in slynną Haute Route.
Brał udział w najbardziej prestiżowych rajdach przygodowych w Polsce i na świecie – Discovery Channel Ecochallenge w Maroku i Patagonii, Salomon X-adventure, Adrenaline Rush oraz maratonach pustynnych i górskich – Maraton des Sables i Desert Cup, Defis du Chott, Bieg Rzeźnika, Sudecka Setka, Gorce Marathon.
Jest przewodnikiem wysokogórskim UIAGM, instruktorem wspinaczki sportowej i wysokogórskiej z uprawnieniami państwowymi oraz instruktorem taternictwa jaskiniowego Polskiego Związku Alpinizmu. Od 1993 roku prowadzi ludzi w góry dbając o ich bezpieczeństwo i satysfakcję.
Newsy

Wyprawa na Mont Blanc - lato 2018

Zapraszamy na wyprawę na Mont Blanc. Proponujemy terminy od początku czerwca do końca lipca. .


więcej

Grossglockner - czerwiec 2018

Zapraszamy na wyprawę na Grossglockner. Dostępny termin czerwiec, lipiec, sierpień. Jest to najwyższy szczyt Alp Wschodnich.


więcej

Matterhorn lato 2018

Zapraszamy na 5-dniowy wyjazd alpejski, którego głównym celem będzie wejście na Matterhorn. Aklimatyzację planujemy w masywie Monte Rosy. Wstępny termin: początek sierpnia br.


więcej

Na Gerlach i in. szczyty Tatr

Zapraszamy na turystyczne wyjazdy w Tatry, których celem jest wejście na Gerlach i in. szczyty tatrzańskie. Terminy do uzgodnienia.


więcej