Przewodnicy Wysokogórscy

Wyprawa na Mont Blanc - lato 2018

Zapraszamy na wyprawę na Mont Blanc. Proponujemy terminy od początku czerwca do końca lipca.


Baza naszą będzie Chamonix. Stąd zrobimy sobie wyjście aklimatyzacyjne z noclegiem w schronisku wysoko położonym. Ostatnie dwa dni przeznaczymy na wejście na najwyższą górę Europy. Mont Blanc zdobywamy "na lekko", czyli śpimy w schronisku i idziemy z małym plecakiem.
Przyjmujemy pojedyncze też zgłoszenia. Opiekę na wyjeździe zapewniają tylko przewodnicy z międzynarodowymi uprawnieniami UIAGM. Standard bezpieczeństwa w przewodnictwie na Mont Blanc to jeden przewodnik na maksimum dwóch uczestników. Zapraszamy.

2016-01-15

Grossglockner - czerwiec 2018

Zapraszamy na wyprawę na Grossglockner.Dostępny termin czerwiec, lipiec, sierpień. Jest to najwyższy szczyt Alp Wschodnich. Zapewniamy cały potrzebny sprzęt oraz opiekę przewodnika UIAGM.


2016-01-14

Matterhorn lato 2018

Zapraszamy na 5-dniowy wyjazd alpejski, którego głównym celem będzie wejście na Matterhorn. Aklimatyzację planujemy w masywie Monte Rosy. Wstępny termin: początek sierpnia br.


2016-01-06

Na Gerlach i in. szczyty Tatr

Zapraszamy na turystyczne wyjazdy w Tatry, których celem jest wejście na Gerlach i in. szczyty tatrzańskie. Terminy do uzgodnienia.


Zapewniamy sprzęt, szkolenie i opiekę przewodnika IVBV.

2013-04-11